Izlaidums Pāvilostas mākslas skolā!

01.06.2014

24.maijā Pāvilostas Mākslas skolā bija izlaidums. Jau astoņpadsmitais. Šogad apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apgūšanu programmā „Vizuāli plastiskā māksla”saņēma 7 mūsu novada jaunie talanti. Izlaidumā tika prezentēti noslēguma darbi. Pasākuma vadītāja Irīna KURČANOVA bija sagatavojusi interesantus katra audzēkņa raksturojumus.

Ilva BUNKA,skolu beidzot, bija izvēlējusies izgatavot objektu brīvdabas foto atrakcijai. Gunda DRULLE eksponēja ziedu gleznas. Jānis GRUNDMANIS realizēja ieceri par papīra plastikas figūru komplektu „Pingvīni”. Jana KANTE izstrādāja maketu Mākslas skolas bukletam. Anna Rita KURME noslēguma darbā izgatavoja sienas dekorus no floristikas materiāliem. Ieva MATISONE izvēlējās akrila tehnikas gleznojumā attēlot savu mopsi. Saiva ZAUERE izgatavoja dekoratīvu puķu koku. Noslēguma darbu realizāciju vadīja pedagogi Inita ZINGNIKA, Alberts BRŪKLIS un Zigmunds VILNIS.
   Paldies izlaiduma vadītājai Irīnai KURČANOVAI. Paldies Mihaēlam DOROŅINAM par muzikālo noformējumu.
    Kopumā Pāvilostas Mākslas skolu tagad ir absolvējuši 113 audzēkņi.

Ruta OZOLA
Foto: A.Ģēģere