Rokdarbu izstāde Pāvilostas vidusskolas aktu zālē

30.09.2014

10.maijā vidusskolas aktu zālē ikvienam bija iespēja aplūkot Pāvilostas novada jauniešu rokdarbu izstādi, kas radīta, izmantojot inovatīvās tehnoloģijas rokdarbos. Izstādi organizēja biedrība „No idejas līdz attīstībai” nevalstisko organizāciju projektu programmas projekta „Radi dzīvi pats!" ietvaros.
Terēze Cābele
Foto: S. Spriņģe

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas „ NVO fonds”  apakšprogrammas „ Nevalstisko organizāciju projektu programma”  projekts „ Radi dzīvi pats”, līguma  nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/084/009, atbilstoši noslēgtajam līgumam starp Sabiedrības integrācijas fondu un biedrību „No idejas līdz attīstībai”.
Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments, Latvijas valsts ,Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.