Talka Saraiķos

29.04.2015
    Talkas diena Saraiķos saulaina un pavasarīga.Galvenie talkas dalībnieki - Saraiķu centrā dzīvojošie skolēni kopā ar skolas lietvedi Ingu Vītoliņu.
    Atsaucās arī daži centra iedzīvotāji,kuri apkopa saviem īpašumiem pietuvināto centra teritoriju. Pārsvarā talcinieki bija ļoti jauni gados, tādēļ nekādi grandiozi darbi netika veikti. Savācām gada laikā sakrājušos atkritumus grāvmalēs Saraiķu ciema teritorijā, izravējām apstādījumus pie bērnu rotaļlaukuma, sadedzinājām centrā esošo zaru kaudzi. Talkas jaunākie dalībnieki - Petrova Daniela, Matisone Gundega, Ķuņķis Kristers un Jēkabsone Sanija. Noslēgumā neiztrūka kopīgs talkas mielasts - skābeņu zupa.
   Paldies visiem, kuri piedalījās! Nākošajā gadā gribētos redzēt vairāk talkas dalībnieku. Paldies Arvīdam, Ainai, Ilmai par palīdzību!

Saraiķu bibliotēkas vadītāja Inguna Kopštāle