Izlaidums "Dzintariņā"

03.06.2019

31. maijā pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” kolektīvs svin atvadīšanās svētkus. Tas ir izlaidums, kad sveikas jāsaka nākamajiem 1.klases skolēniem. Līdz ar viņiem savu pēdējo izlaidumu svin arī pirmsskolas izglītības skolotāja Elga Deviņa. Viss mūžs pagājis bērnus audzinot. Cik paaudzēm nav iemācīts pirmās skaņas kopā sasaukt, pirmos vārdus izlasīt un pirmos burtus uzrakstīt!  Paldies skolotājai Elgai Deviņai par mūža ieguldījumu pirmsskolas vecuma bērnu audzināšanā un izglītošanā.

Arī šogad skolotājas Elgas sagatavoti mācības 1.klasē uzsāks 12 braši pirmskolas audzēkņi: Brajens BIKSĀNS, Ainards JAUNZEMS, Niks OZOLS, Marta ROZĪTE, Emīlija SILIŅA, Šarlote Dominika STENDZE, Olivers TŪTĀNS, Gustavs VAGOTIŅŠ – VAGULIS, Gustavs VANAGS, Henrijs VASKOPS, Olafs ZAĻKALNS un Krišs ZERNIS.

Novēlam visiem veiksmi, veselību, sirsnīgu un mīļu cilvēku atbalstu nākotnes gaitās!

Vadītāja M. Pētermane

Foto un video: M. Kurčanova